Wyposażenie warsztatówMotoDakar

Produkty

Podnośniki dla warsztatów

W ofercie naszej firmy handlowej można znaleźć szeroki zakres podnośników warsztatowych. Pozwalają one na wydajne i bezproblemowe podnoszenie pojazdów oraz różnych ciężkich części, komponentów czy przedmiotów. Podnośniki takie zapewnią przeprowadzanie napraw w sposób skuteczny oraz z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa. W naszym asortymencie znajdują się podnośniki hydrauliczne, żurawie ruchome, podnośniki jedno- i wielokolumnowe, kanałowe, itp. Dzięki takiemu bogactwu każdy klient znajdzie podnośniki dopasowane do jego konkretnych wymagań.

Przejdź do ofert

Piece na przepracowany olej

Sprzedajemy również najwyższej jakości nagrzewnice i piece zasilane przepracowanym olejem. Dzięki temu zapewniają one bardzo tanie źródło ciepła i jednocześnie pozwalają na skuteczną utylizację oleju, który nie przyda się już do niczego. Piece takie posiadają odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym nie są one groźne dla użytkowników.

Przejdź do ofert

Kompresory powietrza

W skład wyposażenia warsztatowego oferowanego przez naszą firmę wchodzą również profesjonalne urządzenia do kompresji powietrza. Sprzedajemy najwyższej jakości sprężarki tłokowe i śrubowe, które działają w sposób niezwykle wydajny. Zapewniają one odpowiedni poziom sprężonego powietrza wykorzystywanego w warsztatach lakierniczych oraz napędzającego urządzenia zasilane pneumatycznie.

Przejdź do ofert

Montażownice dla warsztatów

Dysponujemy również nowoczesnymi montażownicami, które pozwalają na montaż, demontaż i wymianę kół w bardzo szybki oraz wydajny sposób. Jest to więc sprzęt, w który zaopatrują się przede wszystkim firmy specjalizujące się w serwisowaniu ogumienia. Oczywiście wszystkie oferowane montażownice działają w sposób bezpieczny.

Przejdź do ofert

Wyważarki dla warsztatów

Oprócz montażownic, oferujemy najwyższej jakości wyważarki, dzięki którym możliwe jest wyważanie kół pojazdów osobowych, dostawczych, a także ciężarowych. Oferta obejmuje również tak zwane doważarki. Dzięki usługom wykonywanym na takich urządzeniach eliminowane są drgania kierownicy, a opony zużywają się równomiernie.

Przejdź do ofert

Narzędzia warsztatowe

W sprzedaży znajduje się również bardzo wiele rodzajów narzędzi, które zostały wykonane z trwałych materiałów zapewniających odporność na uszkodzenia mechaniczne, itp. Sprzęt tego typu pochodzi od najlepszych producentów i zapewnia sprawne działanie. Oferta obejmuje narzędzia ręczne, pneumatyczne, elektryczne, itp.

Przejdź do ofert

Spawarki

Oferujemy również nowoczesne wyposażenie zapewniające skuteczne zgrzewanie i łączenie metali oraz innych materiałów pod wpływem ciepła. Sprzedajemy najlepsze spawarki, które spełniają wymagania norm związanych z jakością, wydajnością i bezpieczeństwem użytkowania.

Przejdź do ofert

Wózki narzędziowe

Dzięki naszym wózkom narzędziowym możliwa jest perfekcyjna organizacja pracy oraz wydajny transport narzędzi w obrębie warsztatu. Wszystkie sprzedawane wózki są bardzo trwałe oraz charakteryzują się bardzo wysokim poziomem nośności. Dzięki temu można w nich składować i przewozić nawet bardzo ciężkie narzędzia.

Przejdź do ofert

Testery

Oferujemy również szeroki zakres testerów diagnostycznych, czyli urządzeń służących do odczytów błędów ze sterowników silnika. Dzięki testerom można odczytać kod awarii lub poznać parametry pracy sprawdzanego układu. To z kolei pozwala na szybkie i sprawne wykrywanie oraz eliminowanie usterek. Oferujemy testery ciśnienia oleju, paliwa, sprężania czy też wtryskiwaczy.

Przejdź do ofert